menu
  • Uw winkelwagen is leeg
Prijs
Soort
Afwerking
Kleurgroep
Afmeting
  • + Toon meer
  • - Toon minder
Dikte
Geschikt voor oprit
Beste Keuze
Keramische tegels 4 cm (onderbouw)

Keramische tegels 4 cm (onderbouw)

Ontdek de veelzijdigheid van 4 cm dikke keramische tuintegels – Sterk, mooi en makkelijk te leggen!

Droom je van een terras dat er prachtig uitziet, lang meegaat en weinig onderhoud vraagt? Dan zijn keramische tuintegels van 4 cm dik een slimme keuze! Deze tegels combineren de elegante look van keramiek met een stevige betonnen onderlaag, waardoor ze niet alleen mooi zijn, maar ook praktisch en duurzaam. Perfect voor je tuin, terras of zelfs een tuinpad – en het mooiste? Ze zijn verrassend makkelijk aan te leggen!

Wat maakt 4 cm keramische tegels zo bijzonder? 

  • Eenvoudig op een zandbed: Geen gedoe met ingewikkelde ondergronden! Deze tegels kun je gewoon op een stabiel zand- of splitbed leggen. Dat maakt de aanleg sneller en goedkoper – ideaal voor wie snel wil genieten. 
  • Sterk en stabiel: Met 4 cm dikte (meestal 1 cm keramiek op 3 cm beton) zijn ze stevig genoeg voor dagelijks gebruik, zonder dat je je zorgen hoeft te maken over breuken. 
  • Kleurvast en krasvrij: De keramische toplaag blijft mooi, zelfs na jaren zon of regen, en is bestand tegen krassen en vlekken. 
  • Onderhoudsvriendelijk: Vuil hecht amper, dus een snelle veeg of sopje houdt je terras fris.
  • Vorstbestendig: Ze nemen bijna geen water op, waardoor ze winter na winter perfect blijven.
  • Veilig antislip: Dankzij een stroeve afwerking loop je ook op natte dagen zonder uitglijden. 

Aanleggen op een zandbed – zo werkt het 

Het grote voordeel van 4 cm keramische tegels is dat je ze niet hoeft te leggen op een speciale drainagemortel, zoals bij dunnere keramische tegels vaak nodig is. Een goed aangetrild zandbed of splitlaag is genoeg! Zorg wel voor een stabiele basis en een klein afschot (1-1,5%) zodat regenwater netjes wegloopt. Leg de tegels met een voeg van minstens 3 mm – dat geeft ze ruimte om te werken bij temperatuurwisselingen – en vul de voegen met polymeerzand of waterdoorlatende voegmortel. Zo blijft je terras strak, stabiel en vrij van onkruid. Geen ingewikkelde klus, maar wel een topresultaat!

Voor elke stijl en plek 

Of je nu houdt van een moderne betonlook, een warme houtstructuur of een klassieke steenuitstraling, deze tegels komen in allerlei kleuren en formaten. Ze zijn ideaal voor terrassen, paden of zelfs een balkon. En omdat ze op een zandbed gelegd kunnen worden, zijn ze een betaalbare keuze zonder dat je inlevert op kwaliteit.

Kom langs en laat je inspireren! 

Wil je zien hoe deze tegels jouw buitenruimte kunnen transformeren? Bezoek onze showtuin en ontdek ons brede assortiment. We helpen je graag met tips, advies en een vrijblijvende offerte. Met 4 cm keramische tuintegels geniet je van een terras dat niet alleen mooi is, maar ook lekker makkelijk – precies zoals jij het wilt!

Aanleg van uw keramische bestrating is ook mogelijk, wij werken met zeer ervaren stratenmakers die het vak sierbestrating tot in de puntjes beheersen. Kom langs in onze showtuin, maak een keuze voor uw sierbestrating en vraag vrijblijvend een offerte voor de levering en/of aanleg van uw keramische tegels.

488 artikelen

Van den Broek's Keuze

Laatst bekeken producten